plauku priauginimas probleminese vietose

Plaukų priauginimas probleminėse vietose

Nenuostabu, kad laikui bėgant mažėja plaukų apimtis, jų kiekis, o kartais tam tikros galvos vietos net ir nuplinka. Jums pasisekė, jei palankios genetikos dėka Jūsų plaukai išlieka tvirti, tačiau taip būna gana retai. Priešingu atveju, kai reikalingas plaukų priauginimas tik tam tikrose vietose, į pagalbą atkeliauja plaukų priauginimas dengimo metodu. Jokia paslaptis, kad vešlūs ir gražūs plaukai – tarsi karūna, suteikianti moteriškumo, todėl ši procedūra klientėms akivaizdžiai sustiprina pasitikėjimą savimi bei palieka plačią šypseną veide.

Plaukų priauginimas dengimo metodu

Tokio priauginimo metodo metu plaukais uždengiama tik tam tikra probleminė vieta, atsiradusi dėl plaukų slinkimo ar medicininio gydymo. Ši paslauga kainuoja atitinkamai mažiau, nes yra sunaudojamas mažesnis kiekis plaukų sruogų. 

Priauginant šiuo būdu dažniausiai yra naudojamos tik nano sruogelės, kurios yra plonos ir lengvos, todėl neapkrauna Jūsų natūralaus plauko.

Nano sruogelės

nano sruogos plauku priauginimui

Graminės sruogelės

gramines sruogos plauku priauginimui

           Nuotraukos iš „VipPersona” archyvo

Plaukų priauginimi dengimo metodu kaina

Priauginant šiuo metodu kaina yra mažesnė nei priauginant kitomis technikomis. Vidutiniškai kaina svyruoja nuo 150-250 Eur (į kainą jau įskaičiuotos ir sruogelės).

Kuom šis metodas skiriasi nuo paprasto plaukų priauginimo?

Pagrindinis skiriamasis šio metodo bruožas yra tas, kad jo metu sunaudojama žymiai mažiau sruogelių nei įprastai. Taip pat šios procedūros metu dažniausiai naudojamos tik nano sruogelės, kurios yra labai mažos ir lengvos, norint nepakenkti probleminėse vietose esantiems plaukams. Kadangi nano sruogelės labai mažos, kruopščiai atlikus darbą, kapsulyčių visai nesimato, jos taip pat nesudaro jokio diskomforto. Apie atliktą procedūrą žinosite tik Jūs ir meistras.

mazos sruogos priauginimas

Priauginimas nano sruogomis

sviesios gramines sruogos

Priauginimas graminėmis sruogomis

Ar galima atlikti priauginimą labai nusilpusiems ir retiems plaukams?

Dažnai moterys kiek klaidingai suvokia pačią plaukų priauginimo esmę. Visų pirma, tai yra procedūra, padedanti paslėpti problemas iki natūralių plaukų užaugimo. Taip pat dažnai klaidingai manoma, kad tai kaip tik žaloja plaukus. Deja, tai tikrai nėra tiesa. Jei darbas atliktas sertifikuoto specialisto, Jūsų plaukams tai praktiškai nedaro jokios žalos.

Žinoma, procedūra gali ir ne visai pasisekti. Jei meistras neišmano savo darbo ar nėra susidūręs su tokiais atvejais savo praktikoje, gali nutikti taip, kad bus priaugintos per didelės sruogelės. Tokiu atveju natūralus plaukas gaus didelę apkrovą, kuri ir taip pažeistam plaukui gali būti sunkiai pakeliama.

silpni reti plaukai

Ką daryti jei problemos negalima išspręsti naudojant keratino kapsules?

Labai realus atvejis yra ir tas, kad plaukų priauginimas probleminėse vietose net ir naudojant nano kapsulytes yra neįmanoma. Taip nutinka tuomet, kai plaukai yra labai nusilpę, lengvai lūžinėja ir yra itin išretėję. Tokiu atveju išeitis yra plaukų priauginimas Combline metodu (plaukas į plauką). Tai nėra labai populiarus variantas Lietuvoje, nes tai dar visai nauja technika, tačiau gerai paieškojus tikrai rasite būtent tokią procedūrą atliekančių meistrų.

Meistro patarimas

Klientėms, kurioms slenka, lūžinėja ar retėja plaukai, visų pirma rekomenduoju sužinoti priežastį, dėl kurios atsirado šios problemos, o taip pat ir išsiaiškinti, ar plaukų slinkimas nėra per didelis. Atliekant priaugintų plaukų korekciją, neteksite nemažo kiekio savo pačios plaukų – taip yra todėl, nes kapsulės ar žiedeliai sulaiko plaukus ir jie paprasčiausiai nekrenta. Apsilankius po 2 mėnesių, nuėmus dirbtinius plaukus, kartu nukris ir išslinkę Jūsų natūralūs plaukai. Dažnai klaidingai manoma, kad tai galėjo nutikti būtent dėl priaugintų plaukų.

Meistro žodis

Plaukų priauginimas probleminėse vietose – nėra naujiena, tačiau labai svarbu išsirinkti gerą meistrą, kuris visapusiškai išmano savo darbą ir žino ką daro. Šis metodas reikalauja ypatingo kruopštumo, todėl dengimui probleminėse vietose reikalingos papildomos žinios, kurios dažniausiai įgyjamos tam skirtuose kursuose. Norint įsitikinti specialisto kompetencija, rekomenduoju paprašyti suteikti Jums informaciją apie patirtį, kursus taikant būtent šį metodą.

 

„VipPersona“ Grožio namai Klaipėdoje

Kviečiu moteris ir merginas, kurios nėra patenkintos savo plauku išvaizda susisiekti dėl nemokamos konsultacijos. Aptarsime ko trūksta ir ką galime pakeisti. Plaukų priauginimas tai ne tik ilgi plaukai, bet ir estetinis grožis!

Paslaugos:

  • Plaukų priauginimas
  • Priaugintų plaukų korekcija
  • Probleminių vietų dengimas
  • Plaukus atstatančios „Olaplex“ procedūros
[call_button]
Užpildykite formą ir su jumis susisieksime per artimiausias 24 valandas!
Tags: No tags

Comments are closed.