kiek kainuoja plauku priauginimas

Kiek kainuoja plaukų priauginimas?

Plaukų priauginimo kaina priklauso nuo įvairių dalykų: priauginimo metodo, plaukų rūšies ir kokybės, meistro darbo kainos. Dažniausiai kaina svyruoja nuo 300 iki 550 eurų (įskaitant ir plaukus), tačiau svarbu suprasti, jog kiekvienas meistras turi savo kainoraštį, tad kainos tikrai skiriasi.

Priaugintų plaukų korekcijos kaina

Kiekviena moteris, turinti priaugintus plaukus, žino, jog norint išlaikyti gražius plaukus visą priauginimo laikotarpį reikia reguliariai atlikti korekcijas. Jų kaina svyruoja nuo 150-550 Eur, tačiau kiekvienas atvejis yra unikalus, todėl kaina gali kisti.

Nuo ko priklauso kaina?

Šios paslaugos kaina priklauso nuo to, kiek reikės sruogelių, kokio ilgio bei plaukų rūšies jos bus ir, aišku, nuo meistro kainoraščio.

Reikia atsižvelgti ir į tai, kad ypatingai retu atveju užsakius (imkime kaip pavyzdį) 80 g plaukų, darbo kaina ir bus 80 Eur (skaičiuojant 1 Eur už uždėtą sruogą). Taip gali nutikti dėl to, nes dedant tik gramines sruogeles yra labiau žalojami plaukai, sudarant svorį natūraliems plaukams. Norint to išvengti naudojamos micro arba nano sruogelės, kurios  yra lengvesnės ir mažiau apkrauna plaukus, tačiau atitinkamai brangiau ir kainuoja.

nano ir mikro sruogos

Tarkime, kad meistras konsultacijos metu nustatė, jog Jums reikia 100 graminių sruogelių 50 cm ilgio, kurių vienos kaina apie 2.50 Eur. Norint pasiekti norimą rezultatą, užpildyti visą galvą, reikės 100 g plaukų, iš kurių padarysime 160 nano ir 120 micro sruogų.  Viso suma su darbu gaunasi 530 Eur (250 Eur už plaukus + 280 Eur už darbą).

Jei naturalūs plaukai stiprūs ir nepažeisti, galima naudoti gramines sruogas kartu su mikro sruogomis. Tokiu atvėju kaina atitinkamai bus mažesnė. Plačiau apie tai kokios sruogos kokiam plaukui tinkamiausios skaitykite čia.

Darbo kaina yra skaičiuojama ne už uždėtą 1 gramą plaukų, o už vieną sruogą.

Įsigijus plaukus, jų daugiau pirkti nebereikės, bus reikalingos tik priaugintų plaukų korekcijas, kurias rekomenduojame atlikti kas 2-3 mėn.

Apytikslė priauginamų plaukų sruogų kaina

 • 1 (gramas) 40 CM plaukų SRUOGŲ 2.00-2.20 eur
 • 1 (gramas) 45 CM plaukų SRUOGŲ 2.20-2.50 eur
 • 1 (gramas) 50 CM plaukų SRUOGŲ 2.30-2.40 eur
 • 1 (gramas) 55 CM plaukų SRUOGų 2.40-2.60 eur
 • 1 (gramas) 60 CM plaukų SRUOGŲ 2.40-2.80 eur
 • 1 (gramas) 65 CM plaukų SRUOGŲ 2.90-3.30 eur
 • 1 (gramas) 70 CM plaukų SRUOGŲ 3.50-4.00 eur
 • 1 (gramas) 75 CM plaukų SRUOGŲ 4.50-5.00 eur
skirtingu spalvu plauku sruogos

Apytikslė meistro darbo kaina

 • MEISTRO DARBO KAINA UŽ PRIAUGINTĄ VIENĄ SRUOGĄ 1-3 EUR
 • MEISTRO DARBO KAINA UŽ UŽDĖTĄ VIENĄ SRUOGĄ KOREKCIJOS METU 0.7-3 EUR
 • MEISTRO DARBO KAINA UŽ NUIMTĄ VIENĄ SRUOGĄ KOREKCIJOS METU 0.3-0.5 EUR

Ar plaukų ir darbo kaina skaičiuojama atskirai?

Norint prisiauginti plaukus svarbu suprasti, jog plaukų kaina ir darbo kaina yra skaičiuojama atskirai, nebent turite savo plaukus. Tokiu atveju mokate tik už darbą. Beje, probleminių vietų dengimo procedūros kaina dažniausiai būna nurodyta įskaičiavus plaukų kainą.

Plaukų priauginimo kaina vyrams

Plaukų priauginimo paslauga yra atliekama ir moterims, ir vyrams, tačiau norint atlikti šią procedūrą plaukai turi būti bent 5 cm ilgio. Jei Jūsų plaukai nukirpti griežtu, tiesiu kirpimu, Jums reikalingas plaukų galiukų filiravimas, o tai gali atlikti Jūsų plaukų priauginimo meistras.

Plaukų priauginimo kaina vyrams yra tokia pati kaip ir moterims, tačiau norint atlikti procedūrą bus reikalingas didesnis kiekis nano sruogelių – taip išgaunamas kuo natūralesnis efektas.

Plaukų priauginimo kaina vaikams

Jei artėjant įvairioms šventėms ar vasarai norima vaikučius papuošti ilgomis kasomis – plaukų priauginimas puiki išeitis. Vaikai gali rinktis iš įvairių spalvų bei ilgio sruogelių, taip pat galima priauginti ir karščiui atsparias blizgias sruogeles (jas galima tvarkingai nešioti net iki 2 mėnesių, korekcijos nedaromos). 

Vaikams taip pat galimas plaukų priauginimas dengimo metodu kai yra uždengiama tik tam tikra galvos vietą.

Procedūros kaina vaikams yra tokia pati kaip moterims ar vyrams.

Norint vaikams papuošti plaukučius, reikia mažiau sruogų nei įprastam priauginimui, todėl kaina nėra didelė. Taip pat šią procedūrą galima atlikti vaikučiams, turintiems labai silpnus, nualintus plaukus ar pažeistus po medicininio gydimo.

Plaukų kaina vidutiniškai yra 1.00-2.50 Eur už gramą sruogų.

plauku sruogos spalvotos vaikam priauginimui

Kokia kaina atsinešus savo įsigytus plaukus?

Klientai visuomet gali atsinešti savo įsigytas sruogeles, tačiau tokiu atveju meistras atsakingas tik už atliktą darbą, o ne plaukų kokybę. Pačio plaukų priauginimo kaina lieka tokia pati, mokama tik už atliktą darbą.

Labai svarbu neapsigauti ir neįsigyti prastos kokybės (indiškų ar kiniškų) sruogelių, kurios kainuoja vos nuo 0.5-1 Eur už gramą.  Nors kaina ir atrodo patraukli, tačiau tokie plaukai yra netinkami ir didelė tikimybė, kad meistras tiesiog nesutiks dirbti su šiais plaukais.

Papildomas mokestis nenumatytais atvėjais

Vėluojant atlikti korekcijas arba nesilaikant visų meistro rekomendacijų, natūralūs plaukai pradeda suktis aplink keratino kapsulę, sudarydami plaukų gniutulus, kuriuos sutvarkyti užtrunka nemažai laiko. Tokiais atvejais yra imamas papildomas mokestis.

„VipPersona“ Grožio namai Klaipėdoje

Kviečiu moteris ir merginas, kurios nėra patenkintos savo plauku išvaizda susisiekti dėl nemokamos konsultacijos. Aptarsime ko trūksta ir ką galime pakeisti. Plaukų priauginimas tai ne tik ilgi plaukai, bet ir estetinis grožis!

Paslaugos:

 • Plaukų priauginimas
 • Priaugintų plaukų korekcija
 • Probleminių vietų dengimas
 • Plaukus atstatančios „Olaplex“ procedūros
[call_button]
Užpildykite formą ir su jumis susisieksime per artimiausias 24 valandas!
Tags: No tags

Comments are closed.