pigus ar brangus plauku priauginimas

Plaukų priauginimo galimos pasekmės-ką verta žinoti

Finansų planavimas ir pinigų taupymas – neatsiejama daugelio žmonių gyvenimo dalis. Vieni žmonės labiau linkę išlaidauti, kiti mažiau. Kad ir kaip bebūtų, gauti kokybišką prekę ar paslaugą pigiau tikrai vilioja. Grožio sferoje taip pat knibžda tokių pasiūlymų, tad aptarkime, kuo skiriasi pigus plaukų priauginimas nuo brangaus ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį.

Pigus Plaukų Priauginimas

Pigus plaukų priauginimas – ne visada blogas pasirinkimas, tačiau yra subtilybių, kurias reikia suprasti, norint nelikti nuviltam paslaugų kokybe.

Jei socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ar kitoje vietoje radote plaukų priauginimo pasiūlymo už labai žemą kainą skelbimą, tai dar tikrai nereiškia, kad darbas bus atliktas nekokybiškai. Norint suteikti kokybišką paslaugą, reikia pirmiausia nuo kažko pradėti – būtent paslaugos teikimo pradžioje kainos ir būna itin žemos.

pigus ar brangus plauku priauginimas

Sertifikuota ir nesertifikuota meistrė

Norint atlikti plaukų priauginimo procedūrą pirmiausiai reikia baigti kursus, gauti tai įrodantį sertifikatą. Jei mergina, siūlanti atlikti šią paslaugą pigiai, nesuteikia informacijos apie savo pabaigtus kursus, neturi galiojančio sertifikato, reikėtų sunerimti, ar savo plaukus patikite tikrai kvalifikuotam specialistui.

Geri, kvalifikuoti meistrai, teikiantys mokymo paslaugas, Lietuvoje yra žinomi ir apie juos informacijos bus rasti nesunku.

Taip pat yra galimybė išmokti atlikti šią procedūrą labai pigiai ar net nemokamai, tai dažniausiai vyksta per valstybines įmones. TIKRAI nesu nusiteikusi prieš tokį mokymosi būdą, tačiau ten dažnai merginos yra mokomos pagal senus metodus, kurių metu nenaudojamos papildomos priemonės, tokios kaip skystis nuimti plaukų sruogoms, viskas daroma mechaniniu būdu, ko pasekoje padaroma didelė žala saviems plaukams.

Kaip atrodo blogas Plaukų Priauginimas

blogas plauku priauginimas

O taip turi atrodyti gerai atliktas priauginimas:

Visose nuotraukose ta pati mergina.

Darbą atliko „VipPersona” Plaukų priauginimo meistrė Urtė Ganevičiūtė

Patarimai, kaip neapsigauti

  • Visų pirma, pasidarykite analizę kur buvo mokytasi šios procedūros atlikimo.
  • Pasidomėkite, ar meistras naudoja priemones keratino suminkštinimui (jei atliekate korekciją).
  • Išsiaiškinkite, ar naudojamos mikro ir nano sruogos. Jei meistras nežino apie ką eina kalba, rinkitės kitą specialistą.
  • Labai svarbu suprasti, jog plaukų kaina ir darbo kaina yra skaičiuojama atskirai, tad meistrė Jums pigiai gali atlikti tik darbą.
  • Jei meistrė siūlo ir pigius plaukus, verta labai sunerimti – geri, kokybiški plaukai turi savo kainą.
  •  Taip pat gerą specialistą atskirsite konsultacijos metu – šią procedūrą išmanantis meistras atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, o jei ne – verta ieškoti kito specialisto.

Blogai nuimtos sruogos korekcijos metu

Apačioje pateiktos nuotraukos – pigaus plaukų priauginimo pavyzdžiai. Visų pirma, išrauta daug natūralių plaukų – taip tikrai neturėtų būti. Korekcijos metu gali išsirauti nedidelis kiekis natūralių plaukų, tačiau skaičius yra labai mažas (vienas kitas plaukas ir tikrai ne kiekvienoj sruogoj). Tam, kad plaukai nebūtų išrauti, yra naudojamas specialus skystis, kuris suminkština kapsulytę, ir taip sruogos nusiima labai gražiai.

Tikėtina jog šios sruogos buvo nuimamos tiesiog spaudinėjant replėmis sausą keratino kapsulytę kol ji subirės ir tada bandoma išrauti. Rezultatas – išrauti natūralus plaukai.

blogai nuimtos sruogos korekcija
blogai nuimtos juodos sruogos

Taip turėtų atrodyti nuimtos sruogos korekcijos metu:

gerai nuimtos sruogos korekcijai

                            Visos nuotraukos iš „VipPersona” archyvo

Kas gali nutikti pasirinkus nekvalifikuotą meistrą?

Jei jau nusprendėte atlikti procedūrą pas nekvalifikuotą meistrą, turite žinoti, kokios pasekmės gali laukti.

Viena dažniausių šio sprendimo pasekmių – Jūsų natūralių plaukų išrovimas. Taip pat galimas pastovus diskomfortas ir dirbant, ir miegant.

Jei darbas atliktas nekruopščiai ar nekokybiškai, sruogelės gali matytis, ko tikrai nesinori prisiauginant plaukus.

Taip pat neteisingai uždėtos sruogelės gali pradėti kristi, o jei keratino kapsulytės uždėtos nesuapvalinus galų, jos gali brėžti galvos odą ar net nupjauti Jūsų natūralius plaukus.

Apibendrinimas

Pigus plaukų priauginimas dar nereiškia, kad procedūra bus atlikta nekruopščiai. Dažnu atveju tai gali reikšti, jog susidūrėte su nauja specialiste, norinčia tobulėti savoje srityje. Pasinaudojus anksčiau išvardintais patarimais tikrai sumažinsite riziką „nudegti“ nuo nekokybiškų paslaugų. Svarbu nepagailėti savo laiko ir pastangų analizuojant savo būsimą meistrą. Jei ieškote naujo meistro ar planuojate prisiauginti plaukus, rekomenduojame paskaityti straipsnį, kaip pasirinkti gerą meistrą.

Mielosios, būkite protingos ir atsakingos. Informacijos internete turime nemažai, tačiau ne visada esame linkę jos ieškoti. Geriau užbėkime įvykiams už akių, skirkime laiko papildomoms paieškoms, analizėms, kad paskui nereikėtų gailėtis dėl priimtų skubotų sprendimų! 

„VipPersona“ Grožio namai Klaipėdoje

Kviečiu moteris ir merginas, kurios nėra patenkintos savo plauku išvaizda susisiekti dėl nemokamos konsultacijos. Aptarsime ko trūksta ir ką galime pakeisti. Plaukų priauginimas tai ne tik ilgi plaukai, bet ir estetinis grožis!

Paslaugos:

  • Plaukų priauginimas
  • Priaugintų plaukų korekcija
  • Probleminių vietų dengimas
  • Plaukus atstatančios „Olaplex“ procedūros
[call_button]
Užpildykite formą ir su jumis susisieksime per artimiausias 24 valandas!
Tags: No tags

Comments are closed.