Plaukų priauginimas Klaipėdoje – Kaip išsirinkti meistrą?

Tikriausiai ne kartą teko girdėti, kad glotnūs, gražūs ir prižiūrėti plaukai yra tarsi moters vizitinė kortelė. Norėdamos atrodyti nepriekaištingai moterys dažniausiai savo plaukus patiki tik tiems meistrams, kurių paslaugas jau tekę sėkmingai išbandyti. Geriems meistrams ištikimų klientų tikrai netrūksta, tačiau kartais visgi tenka išsirinkti ir apsilankyti pas dar nepažintą meistrą. Straipsnis aktualiausias Klaipėdos bei pajūrio merginoms, tačiau rekomendacijos yra bendrinės ir jas žinoti naudinga visoms.

Plaukų Priauginimas Klaipėdoje

Plaukų priauginimas Klaipėdoje, kaip ir visoje Lietuvoje, yra populiari paslauga, nors ir atsiliekame nuo didžiųjų šalies miestų (lyginant informaciją Treatwell.lt, populiariausioje grožio paslaugų svetainėje). Šiame mieste į plaukų priauginimą žiūrima įvairiai. Vienos moterys supranta šios procedūros naudą, o kitos žvelgia skeptiškai, manydamos, jog plaukų priauginimas žaloja plaukus. Taip susiklostė todėl, nes apie šią procedūrą yra palyginti mažai kalbama, o internete informacijos taip pat nėra daug. Apie plaukų priauginimo poveikį plaukams skaitykite čia, na, o dabar aptarkime kaip gi išsirinkti gerą meistrę plaukų priauginimui Klaipėdoje.

poilsis prie juros darbas online

Įsivaizduokite: atvykote į pajūrį ilgoms atostogoms pailsėti nuo darbų bei sostinės šurmulio ir staiga prisiminėte, jog už savaitės reikia atlikti priaugintų plaukų korekciją. Dėl kelių valandų procedūros grįžti atgal tokį kelią tikrai nesinori, o ir atostogos nebebus atostogos, jei teks važinėti iš vieno Lietuvos galo į kitą. Jei Jums jau yra nutikusi panaši situacija, o galbūt galimai nutiks ateityje, šis straipsnis kaip tik Jums.

Patarimai renkantis meistrą

 • Visų pirma atidžiai peržiūrėkite meistro nuotraukų galeriją, pateiktą internetinėje svetainėje. 
 • labai praversti gali rekomendacijos, atsiliepimai, meistro socialiniai tinklai
 • Geras meistras, žinoma, turi Jums suteikti visą rūpimą informaciją apie procedūrą konsultacijos metu.
 • Plaukų priauginimą patariama atlikti tik pas sertifikuotus meistrus. Jūs, kaip klientas, visuomet turite teisę pamatyti visus meistro sertifikatus, įrodančius jo kompetencijas.
 • Nors ir kontraversiška, tačiau taip pat galimai naudinga gali būti ir „Discord“ platorma, tačiau SVARBU suvokti, jog ten pateikta informacija gali būti iškreipta ir ne visada atitinkanti realybę.
 • Renkantis meistrą taip pat rekomenduoju atkreipti dėmesį į siūlomų plaukų kainą bei rūšį.
 • Na ir pabaigai pasitelkite „Facebook“ grupes – nagrinėkite kitų žmonių komentarus grožio paslaugų grupėse arba pati grupėje paklauskite patarimo apie meistrą.

analize renkantis plauku priauginimo meistra klaipedoje

Galimos nemalonios pasekmės

Jei plaukų priauginimas Klaipėdoje atliekamas nesertifikuoto meistro, galimos tikrai nemalonios patirtys, tokios kaip:  savų plaukų išrovimas kartu su sruogomis. Taip atsitinka tada, kai korekcijos metu priaugintos sruogelės yra nuimamos nenaudojant specialaus skysčio, kuris suminkština keratino kapsulytę. Viskas daroma mechaniniu būdu, spaudinėjant šaltą kapsulę replytėmis kol ji sutrupa. Šitoks metodas yra „didžiausias peilis“ natūraliems plaukams. 

Dar blogesnis variantas, kai sruogos nuiminėjamos tiesiog raunant,  laikant vienos rankos pirštais už šaknų. 

 

Blogai nuimtos sruogos korekcijos metu:

blogai nuimtos juodos sruogos
blogai nuimtos sruogos korekcija

Gerai nuimtos sruogos korekcijos metu:

gerai nuimtos sruogos korekcijai

Skirtumas tarp nuotraukų akivaizdus. Korekcijos metu nuimant sruogas bet kokiu atvėju išsiraus plaukai, bet tai turi buti vienas du plaukai ir tai ne kiekvienoje sruogoje. 

Neatmetama jog minėtosios procedūros metu gali išskristi nemažai naturalių plaukų, bet tai nutinka moterims kurioms prieš plaukų priauginimą jau tūrėjo problemų dėl plaukų slinkimo. Kapsulytės sulaiko išslinkusius plaukus, todėl su sruogomis nusiima ir natūralūs išslinkę plaukai. Daugiau apie galimas pasekmes čia.

Meistro žodis

Renkantis meistrą labai svarbu yra skirti laiko išsamiai analizei. Nors tai ir gali užtrukti, tačiau meistro pasirinkimas plaukų priauginimas Klaipėdoje bus sėkmingesnis, galimai būsite labiau patenkinti meistro paslaugomis. Reikia suprasti ir tai, kad informacija internete ne visada yra teisinga, konkurencijos yra nemažai, tad į viską nereikia žiūrėti tarsi ,,pro rožinius akinius“.

„VipPersona“ Grožio namai Klaipėdoje

Kviečiu moteris ir merginas, kurios nėra patenkintos savo plauku išvaizda susisiekti dėl nemokamos konsultacijos. Aptarsime ko trūksta ir ką galime pakeisti. Plaukų priauginimas tai ne tik ilgi plaukai, bet ir estetinis grožis!

Paslaugos:

 • Plaukų priauginimas
 • Priaugintų plaukų korekcija
 • Probleminių vietų dengimas
 • Plaukus atstatančios „Olaplex“ procedūros
[call_button]
Užpildykite formą ir su jumis susisieksime per artimiausias 24 valandas!
Tags: No tags

Comments are closed.